لینک کوتاه مطلب: http://rafigh70.ir/iS1Ul

صبح امروز دوشنبه سیزدهم شهریورماه دبیر شورای برنامه ریزی همایش بیست سال و اندی پیش و رئیس سازمان نوسازی شهر تهران به منظور تبادل نظر در جهت برگزاری هر چه با کیفیت تر همایش با یاسر هاشمی دیدار و گفتگو کردند.

این نشست هماهنگی که همه شرکت کنندگان آن از فارغ التحصیلان دانشکده مدیریت بودند در محل مرکز تحقیقات و مطالعات مجمع تشخیص مصلحت نظام به مدت یک ساعت به طول انجامید.

در ابتدای این نشست هماهنگی دبیر شورای برنامه ریزی همایش گزارشی از روند برگزاری جلسات شورای برنامه ریزی و همچنین هماهنگی های بعمل آمده ارائه داد.

اکبر زاده گزارشی تشریحی از تمهیدات انجام پذیرفته در جهت شناسایی و دعوت از همه فاغ التحصیلان بیست سال و اندی پیش دانشکده مدیریت دانشگاه تهران ارائه داشت و تاکید کرد که ستاد بر آن است تا از همه تواندمندی های بالقوه دانش آموخته گان دهه هفتاد این دانشکده رونمایی کند.

در ادامه این نشست رئیس سازمان نوسازی شهر تهران با اشاره به ظرفیت‌ها و کارکردهای موثر فارغ‌التحصیلان دانشکده مدیریت، خواستار اهتمام ویژه آقای هاشمی در متبلور کردن این ظرفیت‌ها شد.

فتح الهی گفت: دانشکده مدیریت از موثرترین دانشکده های دانشگاه تهران است و در طی چند سال گذشته تصمیم گیران موثری از آن خارج شده اند که هم اکنون در نهادهای مختلف دولتی و خصوصی مشغول به خدمت هستند و همین نکته خود اهمیت پرداختن به آن را افزایش می دهد.

در پایان این جلسه هماهنگی آقای هاشمی ضمن تشکر از فعالیت های صورت پذیرفته آمادگی خود را جهت همکاری و مشارکت جدی در این همایش اعلام داشت و با استقبال از ایده برپایی چنین همایشی اظهار داشت: انسجام بخشی به ظرفیت های موجود در فارغ التحصیلان دانشکده مدیریت می‌تواند منشا خدمات بیشماری برای آینده ایران اسلامی باشد که قطعا تحسین آیندگان را برخواهد انگیخت.

لینک کوتاه مطلب: http://rafigh70.ir/iS1Ul
  1. اكبر رضانژاد می گوید:

    سلام وصد درود به شما عزيزان از لحظه اي كه اين خبر را شنيدم حس بسيار خوبي پيداكردم و قلبم براي ديدار دوستان و همكلاسي هاي زمان دانشگاه تند تند مي زند شما را بسيار تحسين ميكم اميدوارم موفق باشيد

دیدگاه خود را ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>